درباره شرکت صنکام

شرکت صنکام از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه کامپوزیت آغاز نموده و در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت ماشین آلات تولید کامپوزیت با روش فیلامنت وایندینگ و همچنین تولید کلیه قطعات کامپوزیتی قابل تولید با روش هاي فیلامنت وای jobitel.com ندینگ، پرس کامپوزیت و روش دستی، مشغول می باشد. این شرکت، پیشرو در زمینه تولید تجهیزات و قطعات فیلامنت وایندینگ می­باشد و با ارائه روش هاي ابتکاري و مقرون به صرفه فیلامنت وایندینگ براي مشتریان خود، سعی نموده به پیشرفت کامپوزیت کشور کمک نماید.
شرکت نوآوران صنعت کامپوزیت با حفظ تعهد قوي به مشتریان خود، به دنبال طراحی ماشین هاي به روز و البته توسعه آنها به منظور همگامی با نیازهاي صنعت کامپوزیت می باشد. این شرکت به کمک تجارب و تخصص خود توانسته براي اولین بار دستگاه فیلامنت وایندینگ 5 محوره، مخازن FRP، پرشر وسل ها و بسیاري از محصولات http://xjobs.org/ پیچیده کامپوزیتی را در ایران تولید نماید. هدف این شرکت، توسعه، ساخت و پشتیبانی از طیف گسترده اي از تجهیزات پیشرفته فیلامنت وایندینگ در کنار تولید محصولات کامپوزیتی گوناگون همراه با کیفیت، خدمات و قیمت مناسب می‌­باشد.

اصول کار شرکت

ما با ارائه بالاترین سطح تکنولوژی به مشتریان خود و با تمرکز بر روی سه زمینه تکنولوژی مهم، معتقدیم که می‌توانیم بزرگترین تاثیر را برای کمک به آنها در رسیدن به اهدافشان داشته باشیم. این 3 زمینه فناوری عبارتند از:

کنترل حرکت

اتوماسیون فرآیند

توسعه نرم افزارهای تخصصی و تولید کامپوزیت‌های پیچیده

شرکت صنکام با حفظ تعهد قوی به مشتریان خود، به دنبال طراحی ماشین‌های به روز و البته توسعه آنها به منظور همگامی با نیازهای صنعت کامپوزیت می‌باشد.